Hodnotit / sdílet na:

Plavání: MAGIC CASTLE KUNRATICE

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název MAGIC CASTLE KUNRATICE
Kontakty
Adresa Magic Castle Kunratice - centrum dětského plavání

Golčova 1/2
Praha 4
148 00
Telefony/e-maily E - mail: info@magic-castle.cz

Tel.: 244 400 789

Mob.: 776 871 153
Web www.magic-castle.cz
Popis služeb
Základní popis Magic Castle Kunratice - centrum dětského plavání, nabízí kurzy plavání kojenců, batolat a dětí předškolního a školního věku. Mezi další služby patří:

- aqua- aerobic
- cvičení pro těhotné ženy
- pronájem bazénu o víkendech
- zajišťování narozeninových oslav.

Centrum se nachází v přízemí levého křídla Zámku Kunratice. Centrum je vybaveno velkým bazénem o rozměrech 6 x 6 metrů, hloubce 1,25 m a teplotě vody 32 stupňů Celsia a malým bazénem o velikosti 3,1 x 2,2 m, hloubce 0,8 m a teplotě vody 33 stupňů Celsia. Pro nejmenší děti je zde speciálně upravená vana. Technologie úpravy vody je řešena na bázi slané vody, která je velice vhodná pro astmatiky a alergiky. Nezpůsobuje alergické reakce a nepálí z ní oči. Kurzy plavání jsou vedeny zkušenými a odborně vzdělanými instruktorkami plavání. Po plavání je zde pro rodiče s dětmi k dispozici prostorná herna. Zajištěno je zde parkování zdarma a prostor k uložení kočárků.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 5 měsíců
Tyto lekce plavání mohou děti absolvovat až po zahojení pupíku a trvají zhruba do 5. měsíců věku. Každá lekce trvá 45 minut z toho ve vodě je dítě 10-15 minut. Plavání probíhá ve speciální vaně a lekce jsou vedeny zkušenou instruktorkou. S dítětem mohou být přítomni oba dva rodiče. Cílem lekce je naučit rodiče správné manipulaci s dítětem, naučit ho správně koupat a připravit ho k plynulému přechodu do dalšího stupně v kurzech plavání.

Plavání dětí od 5. měsíců do 15. měsíců
Plavání probíhá každý všední den dle rozvrhu v malém bazénu Magic Castle. Ve skupince jsou maximálně 3 děti v doprovodu s rodiči a délka lekce je 30 minut.

Plavání dětí od 15. měsíců do 3 let
Kurzy probíhají v doprovodu rodičů a konají se ve velkém bazénu, kde je slaná voda a teplota vody je okolo 32 stupňů Celsia. Kurzy probíhají pod dohledem zkušených instruktorek a trvají zhruba 30 minut. Maximální počet dětí ve skupince je 7.

Plavání dětí od 3 let do 8 let
Kurzy pro děti od 3 let do 4 let probíhají v doprovodu rodičů, pro starší děti již samostatně. Kurzy probíhají každé úterý od 15.hod. ve velkém bazénu a ve skupince je maximálně 10 dětí. Ve skupince jsou vždy dvě instruktorky a délka lekce je 45 minut.