Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecká škola Betynka (SOU a SOŠ Zelený pruh)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název Plavecká škola Betynka (SOU a SOŠ Zelený pruh)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Plavecká škola Betynka
Suchý vršek 2115/14
Praha 5
158 00

Adresa provozovny:

SOU Zelený pruh
Zelený Pruh 1294/50
Praha 4
Telefony/e-maily E - mail: betynka@betynka@cz

Mob.: 603 539 767

Mob.: 606 423 602
Web www.betynka.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecká škola Betynka je organizace, která se zabývá smysluplným využitím volného času rodičů i dětí. Nabízí kurzy plavání, ale i sportovní, turistické, poznávací a kulturní akce. Plavecká škola pořádá kurzy plavání pro děti od 2 týdnů až do 18 let. Rovněž nabízí:

- plavecké kurzy pro seniory
- plavecké kurzy pro dospělé
- ploutvování
- vodní pólo
- aquaaerobic
- plavání pro těhotné
- pobytové akce
- poznávací akce
- závody.

Plavecké kurzy trvají 10 - 20 týdnů a konají se vždy 1 - 2x týdně, podle pokročilosti a věku dětí. Děti jsou do skupin zařazeny v závislosti na věku a jejich dovednostech. Plavecké kurzy vedou kvalifikovaní a vyškolení instruktoři a učitelé.

Plavání je přirozený pohyb, který pozitivně podporuje srdečně- cévní systém, správný psychomotorický vývoj, upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem, otužuje organismus, dítě lépe spí, zlepšuje se mu střevní peristaltika. Během kurzů plavání se děti naučí zvládnout základní plavecké dovednosti a učí se základům plaveckých stylů, získávají nové přátele, učí se abecedu potápění.

Plavecká škola Betynka pořádá kurzy plavání v bazénech v různých částech Prahy. Kurzy se konají v bazénu Hotel Carol (Praha 9), Sport Club u Divadla (Praha 1), SOU Zelený pruh (Praha 4), ZŠ Weberova (Praha 5), Gymnázium J.Heyrovského (Praha 5), SPŠ Třebešín (Praha 10) a AXA (Praha 1).
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 3 let do 18 let:
- kurz na jedno školní pololetí stojí 1 950kč bez doprovodu rodiče
- kurz na jedno pololetí stojí 2 450kč s doprovodem rodiče
- kurz na obě pololetí stojí 3 700kč bez doprovodu rodiče
- kurz na obě pololetí stojí 4 700kč s doprovodem rodiče

Plavání dětí od 3 let do 18 let:
- jednotlivá hodina stojí 170kč bez doprovodu rodiče
- jednotlivá hodina stojí 200kč s doprovodem rodiče
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 3 let do 18 let
Děti zde plavou ve skupinách do kterých jsou rozděleny podle věku a podle plaveckých dovedností (začátečníci, poloplavci, plavci, zdokonalovací). 1 - 2x za rok se konají závody pro všechny, aby mohli změřit své síly. Cílem kurzu základního plavání (skupina začátečníci, poloplavci, plavci) je, aby si děti osvojily základní plavecké dovednosti a postupně se naučili základy 2 - 3 plaveckých stylů (prsa, znak, kraul). Hodiny jsou zpestřovány nejrůznějšími hrami, aby výuka byla pro děti zajímavá. Zdokonalovací kurz má za cíl to, aby si děti úplně osvojily minimálně 3 plavecké způsoby. Důraz je kladen na harmonický vztah k vodě. Tréninky jsou zpestřovány různými štafetami a závody v duchu výuky fair play. Děti plavou zpočátku v doprovodu rodičů.dětský bazárek