Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub ŽABIČKA

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název Plavecký klub ŽABIČKA
Kontakty
Adresa Plavecký klub ŽABIČKA

Sportcentrum STEP
Malletova 2350
Praha 9
190 00
Telefony/e-maily E - mail: info@plavani-zabicka.cz

Mob.: 775 996 114
Web www.plavani-zabicka.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub Žabička je jednou z poboček Infinit relaxačního centra (www.infinit.cz), který nabízí veškeré wellness služby.

Klub Žabička byl založen v roce 2007 a má sídlo ve sportovním centru STEP, jehož součástí je krytý plavecký bazén dlouhý 25 metrů a široký 10 metrů. Bazén se skládá ze tří plaveckých dráh a jeho součástí je i relaxační bazén s masážními tryskami, sedátky a chrliči. Bazén splňuje veškeré hygienické požadavky k pořádání kurzů plavání kojenců a batolat. Veškeré kurzy plavání jsou vedeny zkušenými instruktory a trenéry. Klub Žabička nabízí kromě plavání kojenců a batolat od 6.měsíců do 3 let

- plavání rodičů s dětmi
- kurzy pro neplavce
- zdokonalovací plavecké kurzy pro děti i dospělé
- individuální výuku plavání pro děti i dospělé
- těhotenský aqua aerobic
- těhotenské plavání
- pořádání sportovních, zábavných akcí pro děti i dospělé
- masáže pro těhotné a maminky
- zdravotní cvičení pro těhotné a maminky po porodu
- saunování kojenců, batolat a dětí.

V recepci Sportcentra je možnost zakoupit si plenky do vody, plavky, plavecké pomůcky, občerstvení a další sportovní zboží.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6.měsíců do 3 let: kurz 10 lekcí stojí 3 300kč

Plavání dětí od 6.měsíců do 3 let: jednorázové vstupné 400kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6.měsíců do 3 let
Kurzy plavání probíhají v relaxačním bazéně v INFINIT v hotelu STEP. Bazén má samostatnou technologii úpravy a čištění vody a je určen pro tyto kurzy. Kurzy trvají 10 lekcí a děti jsou v nich rozděleny podle dovedností a podle věku. Maximální počet dětí ve skupince je 6 dětí s doprovodem. Lekce trvá 30 minut a je vedena zkušenou instruktorkou plavání. Teplota vody v plavecké části bazénu je 28 stupňů Celsia a v relaxační části 33 stupňů Celsia.

Plavání dětí od 2,5 let bez doprovodu rodičů
Kurzy plavání těchto samostatně plavajících dětí probíhají v plavecké části bazénu. Teplota vody v bazénu je 28 stupňů Celsia. Hloubka vody je 1,2 - 1,6 metrů. Maximální počet dětí ve skupince je 10 dětí. Děti jsou do skupin rozděleny podle věku a dovedností. Po lekci mohou děti využít whirpool a parní kabinu, která je provoněna esencemi.