Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub DUHA

Lokalita
KrajÚstecký kraj
MěstoTeplice
Plavání
Název Plavecký klub DUHA
Kontakty
Adresa Městské jesle Teplice - Plavecký klub DUHA

Bělehradská 2747
Teplice
415 01
Telefony/e-maily E - mail: hana.nogova@volny.cz

Mob.: 604 982 354

Tel.: 417 530 289
Web www.jesle-plavani-teplice.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub DUHA především nabízí plavání kojenců od 6 týdnů do 3 měsíců a dále plavání kojenců a batolat od 3 měsíců do 3 let. Baby klub Duha dále nabízí:
- fotografování dětí pod vodou
- občerstvení pro děti a rodiče
- prodej plaveckých pomůcek, plavek
- venkovní posezení
- týdenní rekreace pro děti a jejich rodiče.

Plavání je pohybová aktivita, která má pro zdraví dítěte velký význam. Jedná se o první společnou sportovní aktivitu dítěte a rodiče, plavání zajišťuje všestranný vývoj dítěte, upevňuje vztah mezi ním a rodičem, otužuje organismus, zlepšuje střevní peristaltiku, pozitivně ovlivňuje srdečně cévní systém, má kladný vliv na správný psychomotorický vývoj, rozvíjí dýchání, zvyšuje kapacitu plic, zlepšuje zdravotní stav dětí, posiluje spánek a zlepšuje chuť k jídlu.
Provozní doba Po. až pá. od 8:00 - 16:00 hod.
Ceník Plavání dětí od 6 týdnů do 3 měsíců: cena 1 lekce je 130kč

Plavání dětí od 3 měsíců do 3 let: kurz 10 lekcí stojí 1 300kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 týdnů do 3 měsíců
Kurz probíhá pod vedením zkušeného instruktora plavání. Kurz probíhá ve vaně, v klidném domácím prostředí. Během kurzu se rodiče naučí jak správně manipulovat s dítětem na suchu i ve vodě, dětské masáže, jak správně kojit, jak relaxovat, uvolnit a prohřát organismus dítěte. Tyto lekce jsou velice vhodné pro nedonošené a handicapované děti.

Plavání dětí od 3 měsíců do 3 let
Kurz probíhá pod vedením zkušeného instruktora plavání. Lekce probíhají v bazénu s teplotou vody 31 stupňů celsia. Hloubka bazénu je 1,1 metru. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a jejich plaveckých dovedností. Lekce probíhají formou hry a dojde v nich k postupnému rozvoji plaveckých dovedností.dětský bazárek