Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Orlickoústecká nemocnice a.s

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Všem velké díky !
6.3.2013 jsem porodila po dlouhých hodinách dceru. Chtěla bych moc poděkovat veškerému personálu! Hlavně porodní asistence Veronice H. (bohužel si nepamatuju příjmení) a panu dr.Aleši Jurčíkovi!
Porodnici můžu jen doporučit. Jediné, co bych změnila je stravování..
veraki (ID: 26779)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.04.2013 19:43:09

Poděkování za péči o mě a o moji dcerušku Terezku
Tak maminky taky přidám svoje dojmy z porodnice v Ústí nad Orlicí
Rodila jsem 3.12.2012 porod byl velice rychlý cca 2 hodinky a rodila mě mladá a úžasná slečna stážistka, která se o mě starala, ale když se mě zeptala zda si mě může porodit trochu jsem se zarazila,ale pak jsem říkala proč ne)) a udělala jsem dobře.Porodní sály mají krásné malé a útulné a porod.křesla pohodlná.Tak to byl můj třetí porod a první z nich porod na sucho a byl skvělý.Porodnice byla pěkná moderní, maminky mají na pokoji klid a soukromí i když trošku nám chyběl muž na pokoji,ale za to jsme si krásně odpočinuli a nikdo nerušil naše drobečky neustále návštěvami. Musím pochválit zdejší stravování bylo dobré a dostatečné, hlady jsme určitě netrpěli. Mohu všem porodnici v Ústí nad Orlicí doporučit. Monika
Mondik (ID: 26181)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.01.2013 17:28:36

Ahoj maminky,já jsem svoje první mimčo rodila v roce 2006 a byla jsem v ústecké porodnici spokojená.Je pravda,že ne každá sestra chodí do práce dobře naladěná,ale můj pocit,že tam budu jen 5dní,mě nechávalo v klidu.V lednu 2013 se chystám na svůj druhý porod v Ústí.Čekám,že to bude probíhat stejně tak se nijak neděsím.Šestinedělí je záhul,ale mě hodně pomáhal manžel a rodina.Přeji všem ať vše probíhá bez komplikací a užívejte radost z miminek.
pepi (ID: 25660)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.10.2012 19:48:00

RE: RE: Porodnice ÚO
Když ono si dneska asi nevybereš, všude může být něco. Vůbec se tím nestresuj...ono to dobře dopadne a těch pár dní rychle uteče. Nás nechtěli pustit domů, protože malý pořád hubnul, ale protože neměli místo, pustili nás a ona ta psychika pak doma udělá svoje. Se mnou cloumaly hormony jako blázen, ale pak když jsi už doma a zajedete se s mimčem podle svého a ne, jak raděj sestry v porodnici, všechno se zklidní. Ale je teda pravda, že šestinedělí není hezký období :-) Držte se!
sarycka (ID: 25252)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.09.2012 14:11:29

RE: Porodnice ÚO
Ahojky, no tak to jsi mě moc nepotěšila.Hlavně, že jste ty i miminko v pořádku.Já mám termín porodu 3.10. a moc se těším, jen mi spousta kamarádek říkalo,že s porodnicí v ÚO nebyly spokojený, tak mám trošku strach z toho přístupu zaměstnanců k pacientkám..... Ale prostě někde porodit musím, tak snad to všechno dopadne dobře.
Janicka1609 (ID: 24172)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.09.2012 11:54:19

Porodnice ÚO
Ahoj, já jsem rodila v Ústí v porodnici 25.2.2012 a mám z toho dost rozporuplný pocity. Byla jsem prvorodička a porod byl vyvolávaný po týdnu přenášení. Týden před termínem malému zjistili, že mu vynechává srdíčko, ale prej všechno bude dobrý a ještě 14 dní mě nechali malého nosit v bříšku. Nastoupila jsem v pátek ráno a malý se narodil až v sobotu navečer. Celou dobu se porodní asistentky divily a děsily, jak malému špatně bije srdíčko, ale stejně s tím nikdo nic neudělal. Nakonec ho vytáhli zvonem, protože už nedýchal...ani mi ho neukázali, odnesli ho pryč a manželovi zakázali, aby šel s ním. Nebrečel, jen jsme slyšeli, jak mu pleskají na zádíčka, aby ho rozdýchali. Asi po 30 minutách strachu přišel doktor, aby nám řekl, že malý měl dvakrát šňůru okolo krku a že je v inkubátoru. Naštěstí se z toho malej rychle dostal a dostala jsem ho k sobě druhý den odpoledne. Manžel byl u porodu, přišlo mu to prý jak z nějaké grotesky, když musel pomoci pa a MUDr. složit porodní křeslo. Jinak MUDr. byl v pohodě, ochotnej. Na šestinedělí už to bylo horší. Přišlo mi, že se tam sestřičky kojení nevěnují tak, jak by mohly, prostě ať se dítě přisaje a je to. Malej nepřibýval a tak jsme museli dávat příkrmy, ale to se člověk bál si o něj i říct. Návštěvy na pokoj nemůžou a samozřejmě se za otce u porodu platí. Jinak vybavení bylo pěkné. Řekla bych, že ÚO už asi nikdy více...
sarycka (ID: 25252)   osobní profil (nasemimi.cz)
31.08.2012 15:27:25

Otec u porodu
Dobrý den, mohu se zeptat zda se ve Vaší porodnici bude platit za přítomnost otce u porodu,vzhledem ke změněným zákonům ve zdravotnictví.Myslím,si,že žena má právo na doprovod k porodu zdarma... http://www.lidovky.cz/otec-bude-u-porodu-zadarmo-uz-v-dubnu-dvy-/ln_domov.asp?c=A120117_140126_ln_domov_rka Děkuji za odpověď. Jana
Janicka1609 (ID: 24172)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.04.2012 16:10:29

RE: RE: Orlickoústecká porodnice
Já rodila v Ústí před čtyřmi měsíci, tedy v srpnu a byla to naprostá hrůza. Zřejmě v tom sehrálo roli to, že byly dovolené a navíc sobota. Před porodem jsem tam absolvovala kurz, který byl opravdu skvělý. Jenže realita pak byla ZCELA odlišná! Porodní asistentka mi místo pozdravu v podstatě oznámila, že nás je tu moc a že bude protivná. Což bohužel do písmene naplnila. Nebyl sál, žádná soukromá místnost na první dobu porodní, takže jsem ji trávila bez manžela (který měl zaplaceno být u porodu) na pokoji šestinedělí, s maminkou, která už miminko měla. V podstatě jsem tedy rodila na pokoji ve sprše, která je pro 4 lidi, a na chodbě. Takže intimita žádná. To bych ovšem omluvila, když zrovna běžely další 3 porody. Co ovšem omluvit nelze bylo chování asistentky. Ono avizované pravidelné monitorování probíhalo tak, že jsem se za tři hodiny po vyšetření měla dostavit k asistentce, jelikož mi ale praskla voda, tak jsem tam přišla cca o 10 minut dřív, což byl "velký" prohřešek a dostala jsem téměř vynadáno, že jsem tam brzy! Sál se uvolnil až na poslední hodinu, kdy jsem už měla kontrakce po minutě, přesto mi asistentka bez předchozí domluvy dala klystýr (takže opravdu nevěřte, že klystýr je Vaše volba) a ještě mi vynadala, když jsem tu tekutinu v sobě neudržela předepsaných 15 minut. Takže můj porod se spíše podobal výcvikovému táboru. Manžel tam mohl být pouze hodinu. Bylo to naprosto ponižující. Kdo to zažil jistě potvrdí, že samo o sobě to je fyzicky i psychicky náročné, zvláště pro prvorodičku. Měla jsem za sebou už 8 hodin kontrakcí doma a tam to trvalo dalších 7 hodin, které jsem trávila sama. A buzerace Vám opravdu nepřidá...
Něco jiného byla ovšem následná péče na oddělení šestinedělí, tam je to perfektní. Ale i tak na porod v Ústí opravdu nerada vzpomínám.
mumu (ID: 22930)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.12.2011 21:47:11

RE: Orlickoústecká porodnice
ahojky maminko tak už máš po porodu a jak jsi byla spokojená s nemocničním personálem?
svita (ID: 22668)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.11.2011 17:10:26

Ahojky holky
ahojky holky tak kdopak mi prozradí kdo bude rodit v Ústí nad Orlicí?od svého gynekologa vím že nás má být docela dost ale ještě jsem nenašla ani jednu maminku :( která by rodila ve stejném termínu co já nebo aspoň podobném mám termín 20.2.2012 tak mi holky písňite prosím já nekoušu jen hledám maminku co by se se mnou podělila o zážitky :)
svita (ID: 22668)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.11.2011 15:22:26

Orlickoústecká porodnice
Ahoj těhulky a maminky, v lednu 2010 bych chtěla porodit svého prvního drobečka právě v Ústí nad Orlicí. Sama jsem ještě nerodila, ale od kamarádek jsem na tuto nemocnici slyšela jen samou chválu. Byly spokojené s přístupem personálu i s prostředím, ve kterém své děti porodily. Tak doufám, že budu spokojená i já:-)
Mišule (ID: 10622)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.08.2009 08:16:50
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi