Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Chrudim, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Recenze porodnice Chrudim 2020
Tak, i když jsem si dala půl roku,abych recenzi nepsala v afektu, stejně si tu nic moc hezkého nepřečtete. Porodnici jsem si vybrala hlavně kvůli recenzím na to,jak úžasná je to porodnice. No. Profesionalita jedné z porodních asistentek na bodu mrazu. Možná pod. Během porodu se na sále střídalo zhruba pět lidí a každý po mě chtěl něco jiného. Pořád. Nakonec to dorazila porodní asistentka, která během šití vešla do pokoje a zůstala stát v otevřených dveřích.
Samozřejmě je nejdůležitější že je dcera v pořádku a zdravá,ale chrudimskou porodnici už teda ani v příštím životě.
Len63 (ID: 36341)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.07.2020 08:41:42

velká spokojenost
Dlouho jsme přemýšleli, jakou porodnici zvolit a nakonec jsme se rozhodli pro Chrudim. Zvažovali jsme hodně faktorů, mimo jiné i docela pěknou pověst v našem okolí.
Po čerstvé zkušenosti z říjnového porodu mohu tuto porodnici vřele doporučit. Já i manžel jsme byli velmi spokojeni a to jak s personálem, tak i se samotným prostředím.
Vše proběhlo profesionálně a veškerý personál byl příjemný a zdvořilý.
Náštěvy jsou v Chrudimi sice docela problém, alespoň ty v oficiální čas, ale na druhou stranu vás nikdo nevyhodí, když přijdete mimo čas.
Všem v Chrudimi moc děkuji za porod naší krásné holčičky a to samé přeji i ostatním maminkám.
Aneta (ID: 27833)   osobní profil (nasemimi.cz)
26.11.2013 22:21:18

spokojenost ..ale...
V porodnici v Chrudimi jsem byla celkově spokojená se službami i s přístupem. Ale na novorozeneckém jsem se setkala podle mne z hrubostí od jedné sestry. Řekla jsem ji, že se malá nechce přisát a ona nelenila a malou dloubla pod krčkem a mne zmáčkla hrubě okolí bradavky ... nevím čeho tím chtěla docílit ... ale malá se rozbrečela a následně pozvracela ... píšu po roce a půl ... nechtěla jsem nic zlého psát, ale po tom, co se znovu rozhoduji kam půjdu rodit, tak jsem se chtěla podělit o svou ošklivou zkušenost. Pokud půjdu do CR znovu rodit, tak si na tuto sestru dám pozor a nic po ni nebudu chtít.
klara007 (ID: 26678)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.03.2013 18:56:09

Milé nastávající maminky..
Mám za sebou již třetí porod SC. První dva na severní Moravě před mnoha lety a poslední před měsícem právě v Chrudimi.
Nevím, zda je to dobou, regionem či nemocnicí, ale byla jsem maximálně spokojená. Jsem matka co nekojí a měla jsem zas a znovu hrůzu z toho, jak mě budou dětské sestry a laktační poradkyně ponižovat, ale nic takového se nestalo. Nebyl problém s příkrmem a byť kojení i přes veškerou snahu mou i sester opět nevyšlo, maličká mi pěkně roste.
Péče a zájem "ženských" sester byla taktéž na jedničku.
Porodnici jednoznačně doporučuji všem nastávajícím maminkám a děkuji především panu Dr. Pavelkovi a panu Dr. Slavíčkovi nejen za bezvadně provedenou operaci, ale i morální podporu a zájem o pacientky.
Packa (ID: 25072)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.08.2012 13:17:50

rodila sem tam a nechci vspomínat a ty urážky co umí použít na matku dítěte dost síla lituju že tam mam malího přijdemi žesi znej dělaj pokusnýho králíka jde tam z rýmou a pak nakecaj že měli podezření na zápal plic přitom byl v pohodě jeto tam pakárna ne radi porodim v Pardubicích tahle nemocnice prome už neexistuje at se jdou vycpak každýho varuju nechodte tam tohle nejsou doktoři ale řezníci co nic neumi..
Lenous (ID: 24327)   osobní profil (nasemimi.cz)
26.04.2012 19:11:09

Nemůžu říct, že bych byla vyloženě nespokojená - rodila jsem zde v létě 2010 - ale potřetí pojedeme rodit jinam.
+ až na jednu píp na novorozeneckém byly sestřičky fajn
+ lékař přišel brzo k porodu
+ velmi pěkné pokoje jak společné tak i nadstandartní
+ příjemní lékaři a lékařky
+ zdarma kosmetika pro mimi - výběr ze dvou značek,k mé velké spokojenosti právě jednou z nich Weleda
+ dostatek košil na převlečení, možnost si kdykoliv převléct postel
- hrozné jídlo
- nadstandartní pokoj nenadstandartně na konci chodby u vchodových dveří - hrozně tam táhlo, hluk, návštěvy mi nechávaly boty za dveřmi. Sesterna na druhém konci chodby, takže pro mlíčko jsem běhala sem tam
- laktační poradkyně k ničemu - nepomohla a my byly bez mlíka a ještě na vymačkávání ze zatvrdlých prsů - bolest hrozná
- i přes očekávání velkého mimi - měla přes 4kg, lékař se rozhodl neudělat nástřih i přes moji žádost a já se díky tomu ošklivě potrhala
fazolka (ID: 23765)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.02.2012 11:08:37

Mohu jen doporučit
Rodila jsem zde v květnu 2011 a mohu říct že díky personálu jsem ten porod zvládla snáze. i Přes to že mě dali na monitor tak kontrakce se neukazovali ale já měla bolesti po 3 min. a začala jsem se otevírat.Hned mě dali na porodní sál, kde jsem cestovala na záchod a vzpátky a zase na záchod.....pořád se mi chtělo čůrat až asi po pátý co jsem hnala na toaletu mi praskla voda. Sestry hned přiběhly a snažily se hlavičku zatlačit zpátky aby vytekla plodová voda a s jejich pomocí mě dostali na kozu, napíchly mi kapačku aby se zesílily kontrakce a porod začal. Něvěděla jsem co dělat ale vše mi poradily sestry a hlavně mě uklidňovaly že musim dělat co mi řeknou. Po hodině trápení se mi narodil kleštěma chlapeček, měl pupeční šňůru okolo krku a ještě na ní uzel takže při tlačení jsem ho škrtilaale vše dopadlo dobře a jsem personálu vděčná za jeho život. Sestry na porodním byly fakt perfekní a nemůžu říct křivé slovo proti nim,ani proti primáři Pavlíčkovi, sice na novoroz. to nebylo až tak ideální ale člověk si říká jsem tady jen na chvilku a doma si to budu dělat po svém =)..................opravdu doporučuji
sekanka (ID: 23565)   osobní profil (nasemimi.cz)
07.02.2012 14:50:20

Varuji, Chrudimská porodnice se hrozně moc zkazila!!!
Já mám tedy z Chrudimské porodnice ty nejhorší vzpomínky a zážitky. Rodila jsem v listopadu 2011 takže mám opravdu čerstvé zprávy. Tuto porodnici jsem si vybrala, protože byla dříve vyhlášená, ale později jsem toho hořce litovala. Protože jsem měla velké bolesti, řekla jsem si o epidurál, stalo se to, že mě ho špatně píchli a já měla ještě větší bolesti než předtím, tak sem si řekla, no to se může stát...ale to nebylo vše, nechali mě v bolestech 15 hodin i když už mě dávno odtekla plodová voda, po tomto utrpení se tedy rozhodli že mě konečně pomohou a tak se šlo rodit, na porodním křesle jsem tlačila asi půl hodiny a když to nešlo tak se rozhodli že musí přijít císař, po úplném vyčerpání jsem se musela zvednout a dojít asi 20 m na operační sál,narodila se nám holčička, manžel si zaplatil aby mohl být u porodu, takže zatímco já jsem se probírala z narkozy, on byl sám s malou na porodním sále hodiny, pak přišla sestra a řekla mu že na něj zapomněli a že už může jít za mnou. Řekla jsem si dobře, beru, měla jsem jeden z těžších porodů... ale co následovalo pak mě dostalo, sestry na novorezeneckém mě přinášeli malou asi 3x denně na kojení a hrozně se divili proč nemám mlíčko... když už tedy malá po třech dnech brečení a hladovění plakala rozhodla jsem se že už dost a budu krmit umělou stravou, to sem samozřejmě byla ta nejhorší matka podle nich. Strašně je obtěžovalo že mi musí převářet kojeneckou vodu a míchat mě mlíčko, také při koupání malé sem dostala držkovou že mě to hrozně dlouho trvá, at koukám dělat, že nemají na práci jenom mě. Po tomhle jsem těch 5 dní vlastně skoro celou dobu brečela a bylo mi nanic. Byla jsem opravdu ráda když si pro mě manžel přijel a já mohla konečně domů. Porodnici jsme opouštěli se 2.5 kg a teď už máme přes 5 :-)
Myslím si že ta dobrá parta ochotných a laskavých sestřiček dala výpověď a zůstali tam mladé čůzy s prominutím, které jsou líné na noční směně cokoliv dělat.... po této zkušenosti už další miminko určitě nebude a v Chrudimi mě už nikdo nikdy neuvidí... jinak nemluvím už ani o tom, že mě špatně sešili po císaři a jizva mě hnisala, takže celé šestinedělí místo toho abych byla doma s malou, tak jsem musela každý den na převazy, nehledě na to že jsem zdaleka a projela jsem asi 12000,- za benzím + každý den i o víkendu jsem platila poplatky, no co, hlavně že už je to za námi a všechny maminky jen a jen varuju a tuto porodnici vůbc nedoporučuju.
avosacen (ID: 23516)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.02.2012 21:00:02

Úspěšný porod v Chrudimi
Začátkem října se nám narodila krásná dceruška a ráda bych se tímto podělila o svou zkušenost s porodem v Chrudimské nemocnici. Chrudimská nemocnice sice nebyla má první volba, ale přesto jsem byla velmi spokojená. Důvodem byla uzavřená pardubická porodnice z důvodu malování.
Po příjezdu do porodnice jsem byla s trochou štěstí ihned přijata na porodní sál a manžel nemusel jet domů. Personál na porodním sále se k nám choval slušně (profesionálně). Snažili se mi ve všem poradit a dovést porod k úspěšnému konci...což se nakonec také povedlo..Na porodním sále jsem strávila celkem 5 hodin - dnes už se to zdá být jako chvilka. Za úspěšný porod tímto děkuji Mudr. Pinkové a Mudr. Pavlíčkovi.
Na novorozeneckém oddělení mi byly sestry ochotné vždy poradit a pomoci. Jídlo bylo vynikající, pochutnal si dokonce i manžel při návštěvě :-)
Jedinou chybu vidím v nedořešeném prostoru pro návštěvy, který neexistuje a tak porodnice funguje na principu dvouhodinových přesně stanovených návštěvních hodinách.
Celkově hodnotím velmi dobře (možná výborně :-)) a mohu jen doporučit.
veruska227 (ID: 15273)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.10.2011 18:54:31

ano teto porodnici palec nahoru
V teto porodnici jsem rodila poprve v roce 2008, na termin porodu me poslala ma obvodni gynekolozka ihned k hospitalizaci, pro nedostatek plodove vody, hned na prijmu me mile prekvapilo vstricne jednani personalu, rekla bych, ze jsem byla dosti vystresovana, ponevadz puvodne jsem mela vybrany Hradec fakultku, ale pro stop stav,jsme zvolili nez Pce radsi Chrudim, ale nikdy pred tim jsem porodnici zde nevidela, takze ani nevedela do ceho jdu. Dva dny jsem si polezela na predporodnim odd., kde se mimo jine o me starala porodni asistentka, ktera byla tak ohleduplna a sympaticka, ze jsem ji dovolila asistovat u porodu, ktery byl vyvolavany, po 6h. se s pomoci epiduralu narodil syn, ktery vazil 4.300g, vedet to pred porodem, tak budu ve stresu, o vaze me neinformovali umyslne a ono lip, pak jsme s pritelem valili oci:-)
Na pokoji jsme byli dve, laktacni sestry uzasny a o maleho me naucily pecovat lepe jak z vyctenych knizek:-) tim, ze byl hodne kolikovy me poradily ruzne polohy chovani a konejseni jak mu ulevit brisku, doma bych nevedela co s nim. strava uchazejici, az na cerstve pecivo k snidani, ale kazde dite potize s nadymanim nema, tak jsem to resila dovozem potravin z domu, ale tohle je zanedbatelna vec, dulezite je, ze opravdu porodnici v Chrudimi doporucuji vsem maminkam. Na stedry den cekame bratricka, tak pokud nebudou komplikace, budu stastna a klidna rodim zde.
3verka (ID: 22001)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.09.2011 21:23:12

odběry pupečníkové krve
Zaujala mě možnost odběrů pupečníkové krve, které tato porodnice nabízí! Je také dobře, že cena za odběry se stále snižuje, a tak je pupečníková krev dostupnější i pro obyčejné lidi. Určitě této možnosti využijeme.
patriciie (ID: 18428)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.12.2010 11:09:37

Mohu jen doporučit!!!
V této porodnici se mi před týdnem narodil syn Vojtíšek a mohu ji opravdu jen doporučit. Původně jsem měla rodit jinde, ale situace to neumožnila a já jsem za to ráda. Rodila jsem poprvé, takže jsem nevěděla do čeho jdu a měla strach. Ten ze mě opadl, když mě mile přivítala PA Tichá. Všichni na mě byli opravdu moc hodní a to jak při porodu, tak potom na odd. šestinedělí. Na porod ráda vzpomínám a všem těhulkám, které váhají, doporučuji!
Mišule (ID: 10622)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.01.2010 18:36:23
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi