Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Havlíčkův Brod, p.o

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Rozporuplný názor
Rodila jsem v Brodě v říjnu 2015. Porod trval dlouho, stihla jsem střídání směn.

Ta první byla famózní, přesně se drželi porodního plánu, povzbuzovali, byli neuvěřitelně milí.

Druhá směna....studená, klinická, arogantní, porodní plán nerespektovali, padli i nějaké uštěpačné poznámky na moji osobu.

Z relaxační vany mě neustále tahali ven na různá měření a vyšetření (zalezla a vylezla jsem do/z ní asi 4x, pak jsem to vzdala, neb to nemělo cenu), na porod jsem neměla vůbec klid. Dostala jsem se do stresu a porod se zastavil. Pak začaly zásahy, protržení blan, oxytocin, epidural pro změnu zamítli, tlačení na břicho, nástřih.

Poporodní výborné, lidsky mi vadilo, že jsem si nesměla mrňouse vzít k sobě do postele. Ale jinak byli moc milí.

Co se týče nabídky porodu do vody, tak to není tak žhavé. Umožní vám jej pouze v případě, že se trefíte a je přítomen primář.
Karla (ID: 30711)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.11.2016 01:03:25

Přirozený porod
PŘIROZENÝ POROD
Rodila jsem v Brodě v lednu 2015. Měla jsem vypracovaný podrobný porodní plán. Ve všem mi vyšli vstříc, všechno se mnou konzultovali. Plodovou vodu mi nepropíchli, jak jsem si přála. Nechali mě porodit v kleče na všech čtyřech (v posteli.) Malou mi nebrali, nechali mě s ní mazlit, jak dlouho jsem chtěla. Bylo to v noci, a rozsvítili mi jen malou lampičku, bylo to opravdu intimní prostředí a v klidu. Nejhorší bolesti jsem trávila ve sprše – dohromady asi 4 hodiny, a pořád jsem si pouštěla sprchu – vůbec jim to nevadilo. S klystýrem jsem souhlasila, a musím říct, že jsem se po něm cítila velice dobře – jako kdybych už jedno obrovské dítě porodila, a teď zbývá už jen to menší.
Byla jsem spokojená. Určitě doporučuji. Líbilo se mi tam víc než ve Vrchlabí. Na oddělení šestinedělí bylo taktéž všechno v pohodě.

Personál: Mudr.Marek, PA Lenka Němcová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:
Sepsat porodní plán – co si přeji, co si nepřeji…i pro personál je to ulehčení, nemusí s vámi pak konzultovat každou maličkost.
Trauma (ID: 28822)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.05.2015 14:12:42

Rodila jsem v Brodě v srpnu 2014 a musím pochválit veškerý personál. Sestřičky i doktoři byly neuvěřitelne ochotní a pořád dobře naladění. V porodnici jsem ležela uz pár dní před porodem tak jsem poznala snad všechny sestřičky a nenarazila jsem na žádnou nepříjemnou. jen to jidlo nebylo nejpepší. Nakonec jsem rodila o měsíc dřív a císařem. Jak broučka vyndali tak po celou dobu co mě šili tak malého drzeli na mém hrudníku. Pořád se mnou někdo komunikoval a plnili každé přání. A neplatila jsem si zádný nadstandart. Nedovedu si představit lepší místo na porod.
Vevera (ID: 28336)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.04.2014 14:42:36

Porodnice v Havlíčkově Brodě
Rodila jsem v červenci 2008 a byla jsem velice nespokojena. Porod trval 11 hodin a nutný císařský řez (protože miminko šlo záhlavím) zbytečně oddalovali. Nakonec proběhl v takovém spěchu, že i když jsem souhlasila se spinalem, byla jsem při vědomí, cítila jsem i obrovskou bolest, když mě řezali. Malý už si nakadil a nablinkal do plodovky, vyndali ho jen tak tak, málem se to nestihlo. Personál byl příšerný, porodní asistentka si mě za celou dobu, co jsem tam byla skoro nevšimla, po propíchnuté plodovce po mě vše uklízel manžel, vyměňoval mi i ložní prádlo, prostě neskutečné. Jediné, na co se porodní asistentka zmohla byly hloupé poznámky, když jsem byla na přístrojích kvůli ozvům, abych sebou nevrtěla. Ono po 3hodinách na lůžku na přístrojích to ale vážně není snadné, když jsem měla mimo kontrakcí příšerné křížové bolesti. Nebýt manžela a jeho důrazného požadavku o císaře bych tady nebyla ani já ani naš Vítek. I tak mi po císaři kolabovalo srdce ale naštěstí už máme všechno za sebou a jen neradi na tohle všechno vzpomínáme. Teď jsem těhotná znovu a mám rodit v lednu. Rozhodně už to ale nebude v Havlíčkobrodské porodnici..
vnovakova (ID: 17477)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.10.2010 15:10:23

Spokojenost
Byla jsem se svým manželem z porodnice nadšená. Velmi příjemné prostředí, přjemný personál. Rodila jsem poprvé a díky opoře manžela a vstřícného personálu se porod stal snesitelným. Měla jsem soukromí, ikdyž v té době mi bylo všechno jedno, ale po porodu jsem mohla být s děťátkem a manželem a nerušeně si užívat nejhezčí chvíle života.
Ivča (ID: 7449)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.02.2009 13:53:25Dětská výživa

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi