Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Ivančice, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
chvalim!
Pridavam se a chvalim:)
pred tydnem jsem v ivancicich porodila svou druhou dcerku. Prvni jsem rodila v brne(nemuzu si na nic zasadniho stezovat), ale opravdu s ivancicema nesrovnatelny. Porod probehl rychle a bez problemu a pristup doktoru a sestricek byl k nezaplaceni. Vsichni byli prijemni a ochotni. Dalsi dite uz neplanuji ale kdyby nahodou tak nevaham a rodim opet zde. opravdu vsem doporucuji!!!
(a jen tak mimochodem...i to jidlo bylo dobre :))
ber.denisa (ID: 27087)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.07.2013 10:50:55

Ivančická porodnice
Na porodnici v Ivančicích můžu říkat jenom chválu... Rodila jsem tam loni na podzim a byla jsem absolutně spokojená. Porodní asistentka byla moc sympatická paní, i když mi jako prvorodičce nechtěla věřit, že mám silné porodní bolesti už po dvou hodinách, ale nakonec se přesvědčila sama a už to jelo jako na drátkách... Pan doktor Kuczman dokonce i vtipkoval, kdyby to tak nebolelo, tak bych se snad i smála :-). Za půl hodinky jsem měla porod za sebou a krásného zdravého syna v náručí.
Všechny sestřičky se o nás staraly jako o vlastní. Se vším rady poradily – prostě rodinný přístup.
Je pravda, že jídlo nebylo vždy nejlepší, ale to už je detail, důležitější je skvělý přístup nemocničního personálu.
Všem v ivančické porodnici touto cestou moooooooooc děkuji. Doufám, že se porodnice nezruší, jak o tom kolují různé zvěsti a pokud znovu otěhotním, rada budu rodit právě tam.
Leňulinka (ID: 24078)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.03.2012 11:48:21

porodnice Ivančice
Do Ivančic jsme dorazili v sobotu ve 4 ráno a porodila jsem až další den v sedm večer, po celou tu dobu jsem měla skvělou péči a s porodní asistentkou jsme si užili dokonce i legraci (pa Jahodová :) ) Porod neprobíhal zrovna hladce a tak až na dvě záporné věci-za prvé -což byla p. doktorka, která mi píchala epidurál a zkazila to, a díky ní jsem trpěla několik dní nesnesitelnými bolestmi hlavy a nemohla jsem se postarat ani o sebe, ano o malého a nakonec jsem skončila na ARU, kde mi vstříkli mojí krev do páteře-strašná bolest...a za druhé- na pana primáře-který je sice odborník a malého vytahoval kleštěmi, to proběhlo v pořádku- sice z hlediska lékařského nemůžu nic říct, ale z hlediska lidského je to arogantní b*b..pořád na mě hulákal, šil mě jak nějakou kozu a když jsem vykřikla bolestí, tak zas ječel, že to nemůže bolet, atd...ale co se týče sestřiček, jak na porodním, tak na novorozeneckým-to je ta nejlepší parta žen, jakou jsem kdy poznala...jaou úžasné a tímto bych chtěla všem moooooooc poděkovat...dělali všechno, abych se tam cítila příjemně...jsou prostě super a kdybych měla někdy opět rodit, tak jdu zase tam...ale snad už tam nebude primář a na epidurál ani nepomyslím...jo a na tom ARU je fakt fešáckej doktor :D
valeri (ID: 20767)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.01.2012 18:49:38

Porodnice Ivančice
Osobně jsem byla v porodnici v Ivančicich byla sem moc spokojena jelikož sem tam byla skoro cele těhotenstvi čekala sem dvojčata citila sem se tam jak doma všichni byly ochotni a vstřicni a dokazali pozbudit když človeku nebylo moc dobře a tim chci všem moc poděkovat jelikož dnes je to 6 let cosem tam porodila a mam krasne děti diky Ivančicke nemocni se nam nic nestalo a vam patři obrovske diki jelikož nas tam neberete jako kus ale spiš citite s každou maminkou a toje k nezaplaceni
Anisek (ID: 17476)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.10.2010 13:32:46

Porodnice Ivančice
Osobně jsem s porodnicí v Ivančičích byla velmi spokojena. Přístup porodní asistentky byl výborný, vše vysvětlila, vše se mnou konzultovala, mohla jsem se zeptat na cokoliv, byla velmi příjemná, chodila na sál snad každou půlhodinu nebo jsem si ji mohla zavolat. Službu měl pan primář, který se na mě také chodil dívat, byl i u porodu, všechno probíhalo v pořádku. Neměla jsem složitý porod, tak nedokážu konstatovat, jak se personál chová u složitějších porodů. Ale já jsem byla spokojená. Pan primář je trochu odměřený, ale byla jsem ráda, že jsem v péči odborníků. Na poporodní péči si také nemohu stěžovat. První noc si miminka nechávají na novorozeneckém oddělení, aby si maminka mohla odpočinout, což jsem tedy osobně uvítala, ale pokud si maminka přeje, miminko u sebe mít může. Sestřičky na novorozeneckém oddělení jsou kdykoliv ochotny pomoci, stačí tam zajít a o pomoc je požádat. Moje holčička byla v jejich péči myslím moc spokojená, vždycky ji zabalili do kukličky a ona spinkala jako princezna. A co jsem koukala, tak jiné děti také. Sestřičky kladou velký důraz na kojení, což je podle mě dobré a důležité. Celkově bych přístup v nemocnici hodnotitla tak, že je na všem možné se domluvit, nepanuje tam žádné diktátorství :-) Jak píšu, byla jsem spokojená, ale je to možná tím, že nejsem náročná a vybíravá, takže některé náročnější maminky spokojené být třeba nemusí... Jediné mínus, které mohu dát, je strava - snědla jsem sice všechno (hlad je nejlepší kuchař), ale mínus dávám z toho hlediska, že tyto snídaně nejsou vůbec hodnotně vyvážené a nemohou rodičku zasytit a už vůbec ne obohatit o nějaký ten vitamín či minerál :-) A k večeři buchta opravdu také ne. Takže ještě že chodí návštěvy :-) Ale jak tvrdí pan primář: pokud si maminka stěžuje pouze na jídlo, znamená to, že byla v pořádku a že ji nic nebolelo, protože kdyby ji něco bolelo, tak si nestěžuje na jídlo, ale na jiné podstatnější věci ;-)
Eva K. (ID: 10628)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.07.2009 09:18:26



Dětská výživa

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek