Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Břeclav, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
spokojenost
Ja zase na porodnici nemuzu rict nic spatneho, vsichni byli velice mily a chapavy. Bohuzel jmeno sve porodni sestricky si nepamatuju, ale byla suprova s veeeelikanskou davkou trpelivosti :). Rodila jsem od 12 do 18,15, kdy si jeste pockala az dorodim, ikdyz 18,00 se menily smeny. Na poporodnim taky super, ikdyz jsem mela s kojenim trochu problem, mala mela zloutenku a pri jakekoli snaze kojeni mi usnula, takze se mi netvorilo mliko. Nastesti sme to zvladly rozkojit. Detska doktorka byla taky super, vsechno vysvetlila a hlavne deti v jejich rukou zahane prestavaly plakat :) Za me tam urcite pojedu rodit znovu :) porodum zdar a holky nebojte se, vsechno to stoji za ten nadherny pocit poporodu xxx
Corrra (ID: 23452)   osobní profil (nasemimi.cz)
22.05.2013 20:59:11

Břeclav ne
Koukám že sem nikdo nenapsal. Maminky jestli se vám podaří vyhnout doktoru Bambasovy tak ano super setřičky na porodním a také užasné sestřičky na šestinedělí. Rodila jsem zde dvojčátka, nikdo mi neřekl že je možnost rodit přirozeně,až po roce v Brně (jedno hlavou dolů, druhé zadečkem) císař nic jiného jsem neslyšela. Nebudu to tu vše vypisovat. Co bylo a jak je p. doktor nepříjemný. Byla jsem uspaná takže nic nevím, manžel na chodbě. Děkuji moc tímto sestřičkám že mi udělali foto dětí hned po císři.(na fotu B fijalový ) Právě s Bčkem lítáme po doktorech a dovídáme se za jeho stav může porod. Porod by měl být v příjemném prostředí a dokud tu bude tento pan doktor tak to táto nemocnice mít nebude.
leleto2 (ID: 26950)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.04.2013 23:49:08Dětská výživa

dětský bazárek