Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Srovnani fakultni vs.vitkovicka nemocnice
Rodila jsem v obou nemocnicích, tak bych ráda sdílela s ostatními maminkami své zkušenosti. V roce 2013 první porod Nemocnice Vítkovice, rodila jsem CS v celkové anestezii, tak že bez problémů, mohu jen doporučit, personál příjemný, sestřičky také, více mi vyhovovalo, že se na obědy chodilo do jídelny, a nebyl člověk celý den jen zavřený na pokoji. Sestřičky na novorozeneckém se prvorodičkám hezky věnují, i když toho mají taky plné zuby, nebylo to na nich moc znát (jedna vyjímka se našla) Jelikož jsem tak ležela 14 dní (mimi muselo nabrat správnou váhu- narozené dříve), tak bych vytkla opravdu laxní přístup, pokud máte komplikace po porodu, měla jsem horečky asi 4 dny k 39, hlásila jsem to, to mi dali paralen, a že to je po porodu normální!!! a nic neřešili, až 4 den se na mě přišel podívat primář a dal mi antibiotika,po odběrech a zjištění infekce.
Fakutní nemocnice porod 2015, opět CS,ale jen částečká anestezie, personál ok, moc se tam nemají čas věnovat maminkám, tak že spíše pro druhorodičky, postele nejsou elektrinocké, po CS je každé vstávání děs, tak že taky nevýhoda,lékaři empatičtí k bolesti, dali mi analgetika na požádání. Vytkla bych jen asistentce anesteziologa, která v největších bolestech (pokus o normální porod-komplikace-prasklá dělohaú. kdy me jsem měla paniku že mi anestezie nezabere jako u prvního porodu, seřvala jak malého spratka, bez trochy soucitu,nebo empatie.
Speciální poděkování patří MUDR. Doležálkové, která mě něnechala trpět a vzala mě včas na sekci a zachránila mi tak život. Děkuji.
kiia1 (ID: 30031)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.01.2016 10:29:51

Porod ve FN
Rodila jsem sve prvni miminko pred 10ti dny ve Fakultni nemocnici a muzu jen a jen doporucit!!!! Skvela porodni asistentka Martina, cely tym uzasny. Na novorozeneckem mi sestricky pomohly s kojenim. S druhym detatkem urcite nebudu litovat a opet dorazim z Havirova :-)
PavlaChro (ID: 14700)   osobní profil (nasemimi.cz)
22.03.2010 14:18:35

Nečekaný porod
Porodní bolesti na mně přišly o 7 týdnů dříve a nečekaně. Tomášek se už moc těšil na svět a já neměla nic připravené.Převáželi mně z K arviné rychlou do FN Ostrava-porod se pokoušeli během cesty i v Ostravě zastavit,bohužel se to nepovedlo a já začla rodit ještě ten den večer.Syn se narodil 7.7.2008 v této úžasné nemocnici a za přítomnosti vynikajicích lékařů a paní porodní. Byla jsem nadmíru spokojená-nedá se to popsat-příjemný personál,lékaři-prostě paráda.Všem nastávajícím maminkám mohu jen doporičit-určitě budete stejně jako já spokojené.Před 7 lety jsem rodila v Českém Těšíně císařským řezem a nedá se to srovnávat s Ostravou.
Karlos (ID: 10425)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.07.2009 07:52:28Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi