Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Pardubická krajská nemocnice, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
naprostá spokojenost !!!
Musím pochválit Pardubickou porodnici, protože jsem neměla nejmenší problém od příjezdu do porodnice po odtoku plodové vody. Porod byl úžasný, skoro až bezbolestný a to jsem neměla žádná tišidla bolesti. Rodil mne pan doktor Müller s dalšími asi 6 lidmi (bohužel jména jsem nestihla zapamatovat). Pan doktor byl úžasný a při šití jsme se dokonce i nasmáli. Také musím pochválit sestřičky na novorozeneckém, které byly moc hodné a vše ukázaly, vysvětlily. Za mě Pardubická porodnice „number one“!!!
Leil (ID: 28310)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.04.2014 18:17:38

vše v pohodě
S nemocnicí jsem byla velmi spokojená. Porod proběhl v pořádku, ikdyž byl nakonec trochu komplikovaný. Zásah lékaře i porodních asistentek byl odborný a všichni pracovníci se chovali velice mile. Na oddělení šestinedělí bylo také vše příjemné a milé. Sestřičky se výborně staraly o miminka, pomáhaly s kojením a na vše mě dobře připravily. Jsem s nemocnicí velice spokojená a celkový přístup byl super. Rodila bych tam klidně znova. Rovněž oceňuji, že nám půjčili základní výbavu pro miminko, nebyl hrazen otec u porodu a na pokoji byla k dispozici i zdarma televize.
Mariska (ID: 26113)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.04.2013 12:08:41

Nezlobte se, ale víckrát už ne :-(
Před porodem jsem byla přesvědčená, že přehnaný výběr porodnice je zbytečný, těch pár dní v nemocnici vydržím a samotný porod, jelikož byl třetí, nějak ustojím.Nejsem žádná citlivka a tak jsem houževnatě nastoupila na vyvolání.Samotný porod sice rychlý - ALE porodní asistentce jsem bohužel nevědomky zmáčkla ruku, když mi "skočila" na břicho a zbytek porodu poslouchala..kdyby jí to tak udělala každá, že má modřinu! Nastřihávala mě učenka! bez mého vědomí a to jsem myslela, že pouze přihlíží a ještě mě střihla mimo kontrakci :-( bolest nemusím popisovat.Celkově porod vedený neodborně nějakou mladinkou pí.doktorkou a podle mého názoru - už dávno nemá pardubická nemocnice kvalitní a zkušený personál.Historicky zůstává pí.Kokrdová, kterou pamatuji ještě před 10 lety při druhém porodu a jinak vše mladé a nové.Včera jsem si nechala od svého gynekologa vyndat stehy, zoufalá a prý jsem byla zaštupovaná jako ponožka :-( uvážení výběru nechám na Vás, já bych už ale volila jinak :-(
Ina36 (ID: 21847)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.09.2011 21:32:59

Podobné zážitky jako u Apolináře
Musím reagovat na příspěvek Lendis, i když se netýká problematiky Apolináře. Rodila jsem v Pardubicích sice již nějaký rok zpátky, ale mám podobné zážitky.Hned při příjmu mi bylo dáno najevo, že zbytečně plaším, že je bříško ještě hodně vysoko, že může manžel klidně odjet domů, že se do rána rozhodně nic dít nebude. Nikoho nezajímaly moje kontrakce, které probíhaly již od časného rána, neudělali ihned monitor, hlavně že manžela vykázali. Když jsem po chvíli začala rodit, tak jen sestra vykřikla, sežeňte doktora a řvala na mně ať netlačím, což se lehce řekne, ale hůř koná. Když už doktor konečně dorazil, připadalo mi to jako věčnost, asi jsem mu překazila sladké spaní, bylo to po půlnoci, tak měl malý namále. Následně všichni kmitali, kontrakce ustávaly, měli tedy co dělat, aby dítě dostali ven. Na stříhání buď nebyl čas nebo prostor. Byla jsem potrhaná přesně jako Lendis, následky se velmi dlouho hojily. Zřejmě z obav o dítě a z té hrůzy co vše se mohlo stát, mi vystřelil tlak hodně vysoko, musela jsem dostávat infúze. Prsa se mi nalila také okamžitě, začaly se v nich dělat zatvrdé bulky, teplota šla nahoru. O bolesti škoda mluvit a do toho jen slova - málo masírujete, odstříkávejte. Jediné na co jsem neustále myslela bylo, ať už si nás manžel odveze domů, že snad bude líp, ale bohužel jsme tam ztvrdli kvůli mým komplikacím. Štve mě, že se neustále dělají rozdíly mezi celebritami a obyčejnými lidmi. Uznávám práci lékařů specialistů, i když porod dřív zvládla "obyčejná" porodní bába. Myslím, že by to měla být elita národa a jelikož studují i z našich společných peněz, tak by se měli i podle toho ke každému chovat a snažit se splatit svůj dluh. Místo toho stávkují a vyhrožují. Ať jdou chvíli dělat do fabriky na směny a brzy pochopí, jak žijí ti, nad kterými se oni ofrňují. Ne každý lékař je však takový.
Hanča (ID: 1002)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.04.2011 07:57:34

Už nikdy
Rodila jsem v Pardubicích v červenci 2010 a můžu říci již nikdy ne! To co se dělo, to se snad nikde nevidí. Doktorka, která mi vyvolávala porod, ráno a odpoledne mi klidně dala přinést po každém vyvolání jídlo a zřejmě to doktoři nevěděli. Na večer jsem začala rodit a děťátku se na svět moc nechtělo rozhodl se už jiný pan doktor pro císařský řez. Výsledek byla takový, že jsem se na sále pozvracela, tím jsem se začala dusit, měla zástavu, tak že hrůza. Banální císařský řez se změnil málem v tragédii, podle informace mého manžela tam lékaři běhali jak namydlený a pomalu nevěděli co dělat. Výsledek byla takový, že jsem strávila 3 dny na JIP (dítě Vám přivezou ukázat 2x za den – výsledek, nemohla jsem kojit). Navíc mi primář řekl, že vše samozřejmě v pořádku neproběhlo a doktor z neurologie a JIP přijdou a vše vysvětlí. Přišli, ale tvářili se, že nevědí proč zde jsou a byli hrozně důležití, ale nic mi nevysvětlili.
Na poporodním oddělení to také nebylo růžové. Sestřičky, které měly nestarosti nás maminky byly moc hodné, ochotné a milé, ale ty co měly nestarosti minka moc ochotné nebyly. Nebudu házet všechny do jednoho pytle, našly se i hodné a ochotné, hlavně ty koupací. Vzhledem k tomu, že jsem nemohla kojit, jsem si chodila k nim pro lahvičky s umělou výživou a běda jak jsem přišla, když si dávaly kafíčko, to jsem musela počkat 20 minut a dítě se mezitím mohlo hlady uřvat.
Můj názor nikdy ne Pardubice!


Maja10 (ID: 13665)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.01.2011 17:17:26

Naprostá spokojenost
Dne 22.12.2009 se nám v pardubické porodnici narodila dcera Rozárka. V celém průběhu těhotenství jsem přemýšlela, ve které porodnici budu rodit. První dítě, dnes již 4-letý chlapeček se totiž narodil v Hradci Králové a byla jsem tam velice spokojená. Nakonec jsem se rozhodla, že budu rodit zde...Slyšela jsem totiž, že zdejší porodnice se za poslední roky velice zlepšila, a to nejen novým moderním prostředím, ve kterém maminky rodí, ale také péčí lékařů, sester a celého dalšího personálu.Po příchodu do porodnice jsem se zajímala o nadstandartní pokoj, ale bohužel byl obsazený. Nakonec jsem byla na 3 lůžkovém pokoji a byla jsem velice spokojená. Ostatní maminky byly moc fajn a tak den uběhl rychleji a veseleji...když už byly ty vánoce a my zde musely bez svých rodin být. Sestřičky byly velice milé, ochotné, příjemné a až na malé výjimky i skoro pořád v dobré náladě. Porod proběhl v naprostém pořádku, neustále u mě někdo byl, starali se o mě. Celý tým pana doktora Gebla byl sehraný a bezvadný. Chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu porodnice a všem maminkám ji jen a jen doporučit!!
recmi (ID: 1003)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.03.2010 16:29:14
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi