Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Šternberk, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Porod ve Šternberské porodnici
Ahojky , já rodila teď v srpnu 2020, měla jsem plánovaný císařský porod , jelikož byla malinka otočená zadeckem dolu . Se sternberskou porodnici jsem byla velice spokojena . Personál super ! Nenašel se tam ani jeden , kdo by se ke mě nechoval hezky 😀 Dole n sále byli moc hodni , všechno mi dopředu vysvětlili co se semnou bude dít a sestřičky mě i uklidnovali , jelikož viděli ze jsem hodně z cisaraku nervózní . Na oddělení sestinedeli taky super , měli se mnou obrovskou trpělivost , jelikož mi neslo kojení . Chodili za mnou ve dne v noci a starali se o mě . Naučili mě jak správně kojit a nevzdávali to se mnou , ani s malinkou , která měla problém se prisat . Odjizdela jsem domu naprosto odpocata, spokojena a bez stresu , jak to doma všechno zvládnu .Muj první porod byl v FN olomouc , kde jsem zažila úplný opak . Odjizdela jsem domu totálně vyčerpána , kojit jsem neuměla , při příjezdu domu jen stres a horečky ,kvůli kojeni a následným zánětům . Bez nějakých informaci , s totálním traumatem z porodu . Takže za mě má Šternberském porodnice 5***** a klidně bych šla rodit zas 😀 DOPORUČUJI!!!
Silviezl (ID: 36526)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.09.2020 08:54:15

zkušenost 2014
Dobrý den! Rodila jsem letos v únoru (2014) a porodní oddělení úplně super. Od přístupu při předporodních kontrolách, přes pohodový příjem a pak samotný porod, který se v půli zvrhl a museli jsem dokončit císařem. Personál moc příjemný, odpadl úplně strach při jejich péči a rychlý zásah porodníků se určitě zasloužil, že moje holčička přišla na svět bez újmy. Horší už je to na odd šestinedělí, to se trošku pohoršilo ve své idee babyfriendly. Pokud se sejde na odd více maminek, tak vám nijakou zvláštní péči nevěnují co se týče kojení. Nebýt řádně nachystaná z předporodního kurzu, tak jsem úplně v pasti a pokud si vyžádáte pomoc, tak se s píš tváří, že obtěžujete. A jak už tu jedna mamka psala, tak vám prsa postrau dorasují. Řeknou, musíte si zvykat, a hotovo. Dopadla jsem také prasklinamy a zánětem. Nemluvě ani o tom, že po císaři vám díte vezmou a hotovo. Nenechají ani na noc a můžete protestovat jak chcete. Takže to je tam opravdu škoda. Rekonstrukce porodnice bude letos probíhat od půlky června. Hodně štěstí všem, které porod čeká.
Mgd (ID: 28514)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.06.2014 21:18:50

Moje zkušenost s porodnicí
Letos v září jsem v porodnici Šternberk porodila svého prvorozeného syna Vojtu. S přístupem jsem byla velice spokojena i za cenu toho, že jsme x hodin strávili v nějaké místnůstce skoro na chodbě. Narazila jsem na velice příjemnou porodní asistentku paní Věru Sivkovou! Ani z řad doktorů si nemohu na nikoho stěžovat. Jinak můj dojem z novorozeneckého oddělení je kladný. Sestřičky byly příjemné, pokud jsem něco potřebovala poradili.
Porodnici Šternberk bych opravdu doporučila. Velice domácká atmosféra a příjemný personál (Věra Sivková, Zuzana Urbancová, Veronika Šimečková, Jíří Labounek a Petr..... u kterého jsem bohužel zapoměla příjmení, a všichni ostatní)
janaeliasova (ID: 25985)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.11.2012 13:35:43

příchod jiříčka na svět
chtela bych vsem maminkám, které jsou v "dosahu" šternberka doporučit pro porod právě šternberskou porodnici. jsem z olomouce a uz jednou jsem tady rodila a proto má volba byla opět stejná. Navíc mi lékaři vyšli uplně báječně vstříct, protoze jsem měla indikované tzv. velké dítě, kdy v 38. týdnu to vypadalo že má už 4 kila, proto jsme se ze dne na den rozhodli pro vyvolaný porod. Představa že bude ten kulíšek "malý" ve mě ještě 14 dní růst mě docela lekala. Docela jsem se bála, protože když víte přesne kdy Vás to čeká, je to stresující, ale sestřičky i pan doktor byli uplně báječní. Přesto že jsme rodili tři najednou jsem neměla pocit že by mě někdo zanedbával a vždy když bylo potřeba u mě asistentka nebo sestřička byla. Nakonec bylo po třech a půl hodinách dobojováno a Jiřík poprvé koukl na svět. Musím taky říct že oproti prvnímu porodu byla výhoda moci se sprchovat v teplé vodě a rodit přímo na pokoji. takže celková renovace porodního oddělení měla smysl :o) takže bych touto cestou chtěla poděkovat celému oddělení za skvělou péči a profesionální přístup. A protoze porodem to teprve začíná a ne končí, chtěla bych pár slov věno vat také oddělení novorozeneckému. Je pravda, že sami od sebe Vám nikdo moc informací nesdělí, ale je toho tolik co by budoucí maminky měly vědět, že není možné všem samostatně všechno vykládat. timto reaguji na příspěvěk Lilinka, pokud chcete něco vědět, ptejte se, ptejte se... sestřičky byly velmi ochotné, všechno mi znova ukázaly, poradily s kojením a dokonce mi pomáhaly 3x přímo při celém kojení, protože jiřík nechtěl papat a nepřibíral, takže já jsem držela prso a sestřička budila syna, aby trochu jedl...dneska už báječně kojíme a přibíráme a vděčím za to právě sestřičkám. :o)
kochina (ID: 12205)   osobní profil (nasemimi.cz)
23.10.2009 11:52:50

Porodnice Šternberk
Dobrý den v roce 2008 jsem rodila ve Šternberku mužu říc že to tam mají moc teď hezké.Porod proběhl v pořádku maleho mi prohlédli a hned dali ke mě ale zarazilo mě že si mě tam cele Ty dvě hodiny nikdo ani nevšiml jako prvorodička jsem očekávala že mě někno příde poradit jak na kojení ale nikdo se tam ani neukázal a to mě dosti mrzelo.Nakonec mě celé 4dny mordovali s kojením ale bohužel malej se mi nechtěl přichytit až jedna setřička mi oznamila že to ani nepude že malej nemá ten reflex a to muj drobeček už spadl na 2.46 s porodní váhy 2.99 až mě ho začli nakonec přikrmovat.Takže chci jen říc žě sice to tam je krásné ale ten přístup už není jakej býval skoro nikdo si vás tam už potom nevšimne po porodu a to je smutné tak kdo tam pujde rodit tak se vnucujte
Lilinka (ID: 11268)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.09.2009 21:05:01
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi