Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - KKN a.s., nemocnice v Karlových Varech

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
RE: RE: nespokojenost
doplnění - v červenci 2007
petral1979 (ID: 27310)   osobní profil (nasemimi.cz)
25.07.2013 17:24:28

RE: nespokojenost
Bohužel s tímto příspěvkem musím souhlasit. Rodila jsem zde v červenci a přístup sester a jejich ochota mě opravdu zarazila. Místo ukázky a pomoci při prvním kojení mi dali instruktážní video k posteli a "naučte se to". A místo prvního kojení dali mé dcerce mléko z lahve, protože to je jednodušší. Na co jsem se sama nezeptala, to jsem se nedověděla. Absolutně žádné pochopení pro prvorodičky, kdyby na pokoji neležely zkušenější maminky, moc bych toho nepochytila. Nakonec mi řekli, že jsem přecitlivělá - světe div se v šestinedělí a napoprvé.
Nyní jsem v 6.měsíci těhotenství a zvažuji porod zde. Nicméně dle komentářů soudím, že sestry na šestinedělí prošly obměnou, tak uvidíme.
petral1979 (ID: 27310)   osobní profil (nasemimi.cz)
25.07.2013 17:23:29

Poděkování
1.11. se mi v této porodnici narodila holčička Michalka. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám jak na gynekologii tak na oddělení šestinedělí. Profesionální přístup lékařů, sestřičky vždy usměvavé, milé a ochotné vždy se vším poradit. Prostě mohu jen chválit a chválit, děkuji
Monča (ID: 22939)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.12.2011 08:05:26

RE: nespokojenost
Já jsem v karlovarské porodnici rodila v prosinci roku 2005 a nemůžu říct jediného špatného slova.... Personál úžasnej, každičká osůbka nám vždy se vším pomohla, poradila, ukázala, vysvětlila... Prostě můžu jen chválit, a proto doma doufáme, že i druhé děťátko stihneme porodit právě v porodnici Karlovy Vary.
kackuba (ID: 20983)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.06.2011 11:39:25

nespokojenost
Ač jsem v karlovarské nemocnici rodila před čtyřmi lety, stále vzpomínám na tehdejší pobyt v ní. Byla to katastrofa. Personál na odd. šestinedělí a novorozenecké byl velmi neochotný a nepříjemný cokoli pomoc. Jako prvorodička jsem si jejich péči představovala jinak. Podali v rychlosti informace, které měli a o víc se nestarali. Ta nechota a "vzteklé" obličeje sester si pamatuji stále. Doufám, že tento personál tam už není a vystřídal ho lepší a hlavně ochotnější. Vaším přístupem k pacientům jsem byla velmi zklamána. Už nikdy bych k vám rodit nešla.
konec (ID: 20616)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.05.2011 14:53:20

Poděkování
Tímto bych chtěla poděkovat personálu Karlovarské krajské nemocnice. Děkuji za velkou pomoc při porodu všem s kým se přišla do styku a hlavně as. Janě Pajkové paní doktorce Janové a panu doktoru Sychravovi, měli to se mnou těžké ale s jejich pomocí jsme to zvládli. Dále bych chtěla poděkovat všem na oddělení šestinedělí, výborně se o nás starali, vše nám vysvětlili a se vším pomohli prostě byli vstřícní a ochotní. Díky
Hori (ID: 19533)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.03.2011 11:23:16

Poděkování
Tímto bych chtěla poděkovat všem pracovníkům na porodnici v KKN, hlavně MUDr. Poustkovi a porodním asistentkám J. Pajkové a P. Plemeníkové, díky kterým jsem zvládla porod naší čtyřkilové Terezky. Dále také sestřičkám na šestinedělí a novorozenců, které byly také úžasné :-).
Katka (ID: 19265)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.02.2011 12:19:57

výborná
Před 18 lety se mi narodil předčasně syn, který byl těžce nemocný už při narození. Kolektiv lékařů a sester z novorozeneckého JIPu mu zachránili život, jsem jim vděčná, miluju svého syna. A jak byl syn v době svého narození nejmenším miminkem, tak o tři a púl roku později byla naše holčička miminkem největším. Podle příspěvku, který jsem četla, se nic nezměnilo. Pro nás je to krásná vzpomínka.Veronika Stránská
veronika (ID: 18963)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.01.2011 06:28:14

Poděkování a pochvala všem
Vážení a milí,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za příkladnou péči a vysoce profesionální přístup. Na oddělení porodnice, šestinedělek i novorozenců vládla po celou dobu mého pobytu u Vás skvělá nálada a pohoda. Byla jsem zde s Vaší péčí velice spokojena. Myslím, že jste jedna z nejlepších porodnic. Zvlášť oceňuji Váš vysoce sehraný tým lékařů a obětavou péči usměvavých a příjemných sestřiček. Touto cestou Vám ještě jednou děkuji a přeji Vám všem mnoho štěstí v novém roce a samozřejmě také mnoho osobních a profesionálních úspěchů.
Děkuji a zdravím. Vaše pacientka Blanka Forejtová
Blanča (ID: 13202)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.12.2009 09:11:30
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek